Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9TDI 105KS 2006 registriran i servisiran

4 300 ЕУР

Се продава од: Kiko Cars Bitola 18 апр. 10:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2006 GOD , 193.000 KM , REGISTRIRAN DO 04.02.2022GOD , NOV SET REBRAST KAIS , NOVO MASLO I FILTRI , NOVI PREDNI GUMI , ZADNI 70% , ATESTIRANI ZADNI STAKLA SO FOLIJA, KLIMA RABOTI , TEHNICKI ISPRAVEN 100% STEGNAT NI DA CUKNI NI DA TROPNI , SO MALI ZABELESKI PO KAROSERIJA ,

CENA 4300 EUR

MOZI ZAMENA SO VASA DOPLATA
Kiko Cars Bitola
075624125
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации