Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 7 1.6.TDI 115

15 700 ЕУР

Се продава од: Marjan Nečak 25 мар. 21:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Itno prodavam GOLF 7 1.6.TDI 115 konjski sili
Prva registracija 18 Februar 2019
Kupen od Porše, Skopje.
Prv sopstvenik, registriran do 18 Februar 2022.
POMINATI 38.000 KM
+ 4 NOVI ZIMSKI GUMI + 4 ČELIČNI BANDAŽI.
DOSTAPEN ZA PROBA VO SKOPJE I BITOLA OD 5 APRIL
Marjan Nečak
0038971222076
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации