Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Golf 5 1.9 TDI 6 brzini

4 800 ЕУР

Се продава од: Sabri 26 ноем. 09:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Golf V 1.9 TDI 6 brzini registriran do 07.2019 vo odlicna sostojba 77KW -105KS
Servisiran filtri ullje
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации