Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 4 1.9TDI

0 МКД

Се продава од: Mustafa 28 јул. 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Prodavam Golf 4 1.9 TDI super sostojba
1999god
reg do 09.2020
66KW,
KLIMA,
SERVO VOLAN
ABS KOCNICI
ELEKTRIKA NA PROZORI I RETROVIZORI,
A test foli na predni i zadni stakli
GOLFOT E DOSTA SOCUVAN VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO.KOLATA E KUPENA OD GERMANIJA.
TEL : 070274135
CENA : PO DOGOVOR
Mustafa
070274135
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации