Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 TDI

2 500 ЕУР

Се продава од: Fatjon Fejsko 02 ноем. 09:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
2001 godina
Registriran do 09.2021 godina
Fatjon Fejsko
070 995 210
Leaflet
Кон почеток