Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4

0 МКД

Се продава од: Lirim 02 септ. 08:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Se prodava VW Golf 4. Ima klima, retrovizori so elektrika, stakla so elektrika, greaci na sedista. Registrirana do 06 mesec 2018. Dobro socuvana.
Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации