Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 tdi 105ks -07

5 200 ЕУР

Се продава од: Admir Abazovski 07 ноем. 18:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
GOLF 5 Tdi 1.9 77 kw 2007/08
A test folii
Greaci na sedishte
El stakla
El retrovizori
Navigacija gps
Airbek
Bord komjuter
Tempomat
Parking senzori
Aluminski felgi,4 zimski gumi
Kuka so A test se vo e vo sobrakajna
Redovno servisirana
Registrirana do 2021 Juli Mesec
cena 5200 evra

Odgovaram samo na mob
Admir: 077 576 456

Admir Abazovski
077576456
Leaflet
Кон почеток