Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 1.9 TDI DSG Automatic -07 tronic 105 ks

5 000 ЕУР

6 300 ЕУР

Се продава од: Ylli Gjoci 20 авг. 14:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW Golf 5 avant e donesen od Switzerland mnogu socuvano i kompletno servisirano.Voziloto poseduva servisna kniska do poslednite kilometri.Registriran e do
04.09.2020
Ylli Gjoci
+38971480877
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации