Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 6 1.4 2009

6 500 ЕУР

Се продава од: Fatmir Karameti 04 септ. 11:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
prodavam dobro socuvan golf 6 1.4 redovno servisiran vo odlicna sostojba
Fatmir Karameti
070241244
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации