Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf

0 ЕУР

Се продава од: Argjend 30 јул. 03:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava Golf4 pacific 1.9 TDI so registracia do 10.10.2019 so zelen karton. ABS,ESP,klimatronic, elektrika na site prozori ...cena po dogovor.
Argjend
070552484
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации