Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 2.0 TDI 110 ks. 2009 god

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 19 ноем. 20:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 320 d. 184 ks.2012 god 12 999 ЕУР
AUDI A6 1.9TDI 110KS -98 3 300 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 110 ks 2010 god 6 999 ЕУР
AUDI A4 2.0 TDI 143 ks -08 S-Line 10 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 2.0 TDI 110 ks. 2009 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW PASSAT 5 1.9 TDI 131 ks. 2002 god. 3 400 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 140 ks 2005 god 5 500 ЕУР
BMW 525 d. 177 ks 6 500 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 59 kW 2006 God 3 500 ЕУР
Кон почеток