Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS FUL OPREMA

3 650 ЕУР

Се продава од: ..... 12 дек. 18:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.810 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Smallcar
Модел
Golf
VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 KW ILI 105 KS.
PLATENO SREDENO SE DO REGISTRACIJA
Leaflet
Кон почеток