Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW GOLF 5 1.9 TDI. 77 kw.105 ks.FUL OPREMA

4 300 ЕУР

Се продава од: ..... Вчера 22:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
VW GOLF 5.1.9 TDI.77 kw - 105 ks. VO PERFEKTNA SOSTOJBA. MAX.ZACUVANO VOZILO SO FULL OPREMA.POSEDUVA SERVISNA KNISKA.REALNI KM. NOV UVOS OD GERMANIJA SO PLATENI KONPLET SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
Tel. 078 411 320
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации