Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9TDI. 77kw 105ks -06 GOAL

4 500 ЕУР

Се продава од: ..... 29 ноем. 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
VW GOLF 5 1.9 TDI. 2006 g.
GOAL MODEL.PERFEKTEN
PLATENO.SREDENO SE DO REGISTRACIJA
POSEDUVA FUL OPREMA
Leaflet
Кон почеток