Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

VW GOLF 5 2.0 TDI 140 ks -04

3 999 ЕУР

4 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 28 мај 23:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2006 GOD 5 500 ЕУР
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks -06 4 500 ЕУР
VW GOLF 7 1.6 TDI 105 ks. 2014 god. 9 500 ЕУР
BMW 320 d. 177 ks. 2009 god 6 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 5 2.0 TDI 140 ks.2004 god.
so mnogu oprema i mnogu socuvan.
kolata e uvezena i se plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A5 2.0 TDI 143 ks 2011 God. 12 999 ЕУР
BMW X3 2.0 d.177 ks. 4x4 2007 god 7 500 ЕУР
MERCEDES E 280 CDI 204 ks. 2006 God 5 999 ЕУР
FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 ks. -06 3 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации