Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105 ks -06

4 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 14 септ. 08:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FIAT PANDA 1.3multijet 51 kw.2009 god. 2 999 ЕУР
VW GOLF 7 1.6 TDI 90 ks. 2016 god 9 999 ЕУР
OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160 ks. 2011 God 6 999 ЕУР
VW GOLF 6 1.6 TDI 105 ks. 2010 god 6 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 105 ks 2006 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi.
Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW TOUARAN 1.9 TDI 105 ks 2005 god 4 200 ЕУР
Seat Altea 2.0 TDI 140ks 3 800 ЕУР
MERCEDES Ml 320 cdi 224 ks. 2006 God. 11 500 ЕУР
BMW 525 d. 177 ks 6 500 ЕУР
Кон почеток