Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW GOLF 6 2.0 TDI 110 ks. 2009 God

6 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 12 септ. 19:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
PEUGEOT 207 1.4 HDI 50 kw.2007 god 3 300 ЕУР
Kuka za VW Passat 4 i 5 5 000 МКД
VW POLO 1.2 i 44 kW. 2006 God 2 999 ЕУР
FIAT Bravo 1.9 multijet 122 ks.2007 god 3 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 6 2.0 TDI 110 ks. 2009 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so servisna kniska do poslednite kilometri. Kolata e uvezena od Germanija I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 d.90 ks.2010 god 6 999 ЕУР
PEUGEOT BIPPER 1.4 HDI 68 ks -10 4 000 ЕУР
PEUGEOT 407 1.6 HDI 110 ks. 2005 god. 3 500 ЕУР
VW POLO 1.2 TDI 75 ks. 2011 god 5 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации