Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 5 1.9 TDI

0 МКД

Се продава од: Riste Денес 11:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Vw Golf V 1.9 TDI 77Kw 105 hp 180.000 km realni registriran do 02.2019 godina vo odlicna sostojba. OD oprema poseduva: klima, bord kompjuter, el na stakla,ABS,SRS,ASR,CD radio.Cena po dogovor


Riste 077877475
Tose 078638547
Riste
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации