Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 -08 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Се продава од: Slave 21 септ. 23:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Vo odlicna sostojba,registriran pred 3 meseci, display multimedia android original za golf 5 , zvucnici zadni JBL, kamera , senzori , plinot e montiran pred edna godina.
Leaflet
Кон почеток