Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 5 2008 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Се продава од: Slave Вчера 23:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Vo odlicna sostojba,registriran pred 3 meseci, display multimedia android original za golf 5 , zvucnici zadni JBL, kamera , senzori , plinot e montiran pred edna godina.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации