Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5

0 МКД

Се продава од: Krste 14 ноем. 20:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
-GOLF V 1.9 105 KS 77kw
-PROIZ 2006-2017 G
-FUL OPREMA
-KLIMATRONIK
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
- 6 Brzini
- Abs
- Airbag
- Radio Cd
- Dalecinski
- Registracija i zelen karton do 26.05.2018
- Mk tabli
- Skoro servisirana - promeneti filtri,ule
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации