Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 1.4 16V Benzinec -99

2 200 ЕУР

Се продава од: Blaze 09 мар. 12:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golf 1.4 16V Benzinec
1999 godina
Registriran na 08 Mart 2016, cela godina.
Mala potrosuvacka
Smeneti kaisi, filtri, ulje. Vredi da se vidi
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации