Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Golf 7 1.6 TDI Blue Motion HITNO!!!

12 000 ЕУР

Се продава од: Artan 22 фев. 21:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Контакт: 072598300
Цена: 12.000

Голф VII BlueMotion Technology
- царинет сите документи
- Година на производство: 2016
- Гориво: Дизел
- Мотор: 1.6 - 110кс. Еуро-6
- Менувач: Мануелен - 6 брзини
- Врати: 5
- Поминати киломери: 175.000


Возилото е увезено од Германиа средени се сите документи. Голфот е без забелешки, внатре и надвор.
Сервисиран е во овластен сервис, може проверка со ваш мајстор. Има 2 клуча и оргинална Сервисна книшка.

Bez Zamena!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации