Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 tdi -95

1 700 ЕУР

Се продава од: agron 09 фев. 22:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golf 3 tdi 1995 god registriran cela godina, servisiran pred 500 km stegnat super sostojba, moze zamena
Leaflet
Кон почеток