Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 4 1.9 TDI 4MOTION 4X4

2 700 ЕУР

Се продава од: Бесник 04 авг. 13:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
PRODAVAM GOLF4 KARAVAN 4MOTION 4X4 VO EXTRA SOSTOJBA...KOLATA E PERFEKTNA BEZ NIKAKOV PROBLEM I SO REALNA KILOMETRAZA,DONESENA OD GERMANIJA.VOZENA E ZA FAMILIJARNA POTREBA.KOLATA E PALI VOZI BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA.
Бесник
070-556-498
Leaflet
Кон почеток