Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4

3 500 ЕУР

Се продава од: Gazmend ibraimi 17 јан. 00:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
golf 4 74 kw 2004 servisirana novi letni gumi vredi da se vidi
Gazmend ibraimi
075265772
Leaflet
Кон почеток