Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4

3 100 ЕУР

Се продава од: Florim Вчера 14:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
kolata e perfektna originall killometraza garazirana rebrast smenet se e servisirano
Leaflet
Кон почеток