Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 5 1.9 TDI SPORTLINE

4 500 ЕУР

Се продава од: Golf 5 Денес 09:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
GOLF 5 1.9tdi 5brzini, vo odlicna sostojba registriran cela godina do 03.2020, Redovno servisiran bez mana motor dizni menuvac vo ekstra sostojba. Novi MS gumi Sava so org. ratkapni od golf 6. Radio so mp3 pleer i dr.
Cenata e 4500 za zamena e druga.


Leaflet
Кон почеток