Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 4x4

0 ЕУР

Се продава од: Auto 21 фев. 12:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
Golf 5 4x4 2006
Golf 5 2004
Bmw 330xd 2003
Passat 4x4 2001
Leaflet
Кон почеток