Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 6 1.4 TFSI 6 BRZ NAVI UVOZ OD SVAJCARIA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: SWISS AUTO 04 мај 00:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
SWISS AUTO

SWISS AUTO

38 Огласи во продавницата

Alfa Romeo 147 1.9 JTD ekstra so uvoz od Svajcarija 0 МКД
VW Tiguan 2.0 tdi 4 motion r-line uvoz od Germanija 24 700 ЕУР
Bmw 118D 6 brzini uvoz od Svajcarija extra socuvano 5 850 ЕУР
VW CADDY LIFE 1.9 TDI 7 SEDISTA UVOZ OD SVAJCARIA 6 850 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
UVEZENO OD SVAJCARIA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK TABLICI
PROIZVODENA 10.12.2012
MOTOR 1.4 TFSI 90 KW - 120 KS
6 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
DVOZONSKA KLIMA TRONIK
GREACI NA SEDITA
FABRICEN NAVIGACIONEN SYSTEM
RIKVEC KAMERA
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
OPPTICKI PARKING SENZORI NAPRED I NAZAT
LED BIKSENON SVETLI
CD RADIO SO 6 CD BLUETOOTH USB AUX
SENZOR ZA DOZD
KOZEN VOLAN SO KOMANDI
ALUMINIUMSKI BANDASI
VOZILOTO E EKSTRA SOCUVANO SO IDEALEN MOTOR, BEZ NIKAKVI ZABELESKI !!
2 ORIGINALNI KLUCA
ORGINALNA SERVISNA HISTORIA
100% GARANCIJA ZA KILOMETRI
PERFEKTNA SOSTOJBA
Leaflet
SWISS AUTO

SWISS AUTO

38 Огласи во продавницата
VW PASSAT 2.0 TDI AVTOMATIK DSG UVOZ OD SVAJCARIA 0 МКД
TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 64 KW UVOZ OD SVAJCARIA 0 МКД
Audi A3 2.0 tdi s-line dsg 170ks uvoz od Svajcaria 6 550 ЕУР
OPEL CORSA C 1.4 TWINPORT UVOZ OD SVAJCARIA 2 850 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации