Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 2.0TDI 4 MOTION

0 ЕУР

Се продава од: Drilon 28 окт. 15:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Se prodava golf 6 2.0tdi 4motion so 140ks
22x,xxx km pominati;
Registrirena do 10 mesec 2021 ✅
Smeneto rebrasti kais ✅
Napraen Servis ✅
Komandi vo volan✅
Tempomat✅
Bord computer ✅
Elektrika na retrovizori✅
Euro kuka a testirena ✅
A testirani folii✅
4x4 ✅
Moze zamena so realni ceni
Kolata e tip top nisto ne mu fali
Za info 070378645
PAZARUVANJE SAMO NA LICE MESTO ⬅️⬅️
Leaflet
Кон почеток