Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 2.0 FSİ

5 000 ЕУР

Се продава од: Murat 06 јан. 19:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Купе
Модел
Golf
2.0 FSİ 110KW / 150KS
4x novi Zimski gumi
- sport spirali
- bela perla boja
-3x Led xenon svetla
-mp4 radio so kamera i navigacija
Uvoz od CH kolata e TOP vo extra sostojba pali vozi vredi da se vidi extra sacuvan cenata e fixna
Leaflet
Кон почеток