Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW Golf 3 1994

1 000 ЕУР

Се продава од: Visar 21 септ. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
Golf
Golfot e registrirano do 24.10.2020
Felgi 14r
Servisirano
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации