Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS

3 000 ЕУР

Се продава од: Besiri Gzim 28 мај 19:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Модел
Golf
Kolata licno go imam donesen od svajcarija 2014 dobro e sacuvano smeneto mu e rebrastot sega pred mesec dena mu e napraeno mal servis odnosno ulje i filteri registrirana do 11.2018 ima i zelen karton...moze da se proveri kaj sakate..
Besiri Gzim
070345370
Leaflet
Кон почеток