Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 klimatronik 1.9 tdi Extra

4 800 ЕУР

Се продава од: Daniela Вчера 18:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 10.270 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Hatchback
Модел
Golf
Kolata e vo ekstra sostojba napraven kompleten servis pred tri nedeli, zimski gumi ,registriran do noemvri 2019 nikakva zabeleska od oprema ima se
Daniela
078318507
Leaflet
Кон почеток