Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 7 1.6 TDI cetiri vozila

10 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MASPO d.o.o.e.l. 31 јул. 20:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

MASPO d.o.o.e.l.

4 Огласи во продавницата

Sprinter 515 CDI 24 sedista omnibus 19 500 ЕУР
Sprinter 516 CDI  MAXI XXL 12 600 ЕУР
Sprinter 313 CDI MAXI 15 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
Volkswagen Golf 7, 1.6 TDI
Vo prodazba se 4 Volkswagen Golf 7,
registrirani I izvrseni servisi...

MASPO d.o.o.e.l.
Трговија со моторни возила
Посетете ја нашата продавница
plostad Marsal Tito br.17 Прикажи на мапата
078500700
MASPO d.o.o.e.l.
078500700
Leaflet

MASPO d.o.o.e.l.

4 Огласи во продавницата
Sprinter 516 CDI  MAXI XXL 12 600 ЕУР
Sprinter 313 CDI MAXI 15 500 ЕУР
Sprinter 515 CDI 24 sedista omnibus 19 500 ЕУР
Кон почеток