Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 7

15 000 ЕУР

Се продава од: Tome 27 јул. 16:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
VW GOLF 7:

1.6TDI - 110ks 2018 година со поминати 50.000км

Од опрема поседува:
-Ел. Ретровизори
-Централно заклучување
-Автоматска двозонска клима
-Радио Composition Color (6.5 инчен екран на допир - FM радио , читач на SD картичка , АUX приклучок ,USB приклучок, Bluetooth аудио
-Предни светла за магла со осветлување во свиоци
-Мултифункционален кожен волан
-Предни и задни ЛЕД светла
-Припрема за телефон (Bluetooth i USB)
-Спортски браници напред назад
-Електронска програма за стабилизација ESP со интервенција при управување (вкл. ABS, EDL, ASR
-Систем за предупредување на возачот (Препознавање на замор)
-Предупредувачко светло за промена на притисокот во пневматиците
-Електрична паркинг сопирачка со Ауто Холд функција
Leaflet
Кон почеток