Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf Cabrio 1.9 TDI 110 KS

2 100 ЕУР

Се продава од: Ѓорѓи 20 јун. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Кабриолет
Модел
Golf
Se prodava Volkswagen Golf Cabrio, 1.9 TDI, 110 KS, 1999 godina, od oprema ima servo volan, ABS, klima, elektrika na stakla i retrovizori, centralno zaklucuvanje, dve vozdusni pernicinja, 15ka felni itn. Golfot e vo odlicna sostojba, klimata funkcionira, krovot ne propusta voda.
Ѓорѓи
077 752 714
Leaflet
Кон почеток