Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 1.9 sdi

1 800 ЕУР

Се продава од: Slobodan 06 јан. 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
Se prodava golf 4 1.9 sdi 2000g na proizvodstvo registriran do 20 11 2020 g voziloto e dobro socuvano I e vo mnogu dobra sostojba.
Slobodan
071392323
Leaflet
Кон почеток