Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW e Golf 115HP ELECTRIC

22 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 30 мар. 12:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата

VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP 9 300 ЕУР
Mercedes-Benz CLA-Klasse 200CDI 136HP URBAN 17 400 ЕУР
VW CADDY LIFE 1.9TDI 105HP 5 600 ЕУР
Audi A6 2.0TDI ULTRA 19 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
ШИФРА: 901766

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]

WWW.AUTOWELT.MK

AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата
DS 7 CROSSBACK PERFORMANCE LINE BlueHDI 30 800 ЕУР
VW Passat 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS 18 800 ЕУР
BMW 418 Gran Coupé GRAN COUPE 136HP 18 700 ЕУР
Seat Altea XL COPA STYLE 1.6TDI 105HP ECOMOTIVE 9 700 ЕУР
Кон почеток