Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 1.4 -97

1 500 ЕУР

Се продава од: Golf 09 фев. 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava ili menuva Golf 3 1.4 benzin so plinski ured. Voziloto e vo odlicna sostojba prva boja, redovno servisirano, masina i prednica super. Vozi kade sakas... Najdi greska ako mozes ???
Leaflet
Кон почеток