Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 -13

8 000 ЕУР

Се продава од: Dragan Misev Денес 12:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Сензори за дожд
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Централна Брава

Увезена од ГЕРМАНИЈА
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
Перфектна состојба

078-219-097 Драган
Dragan Misev
078219037


WhatsApp:
078219097
Leaflet
Кон почеток