Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 7 1.2 TSI -16

9 200 ЕУР

10 800 ЕУР

Се продава од: GOLF Вчера 11:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Se prodava VW Golf 7 1,2 TSI 86ks benzin, proizveden 2016 godina, kupen i redovno servisiran vo Porshe Makedonija, vo odlicna sostojba kako od salon i so ful oprema.
Servisiran na 18.01.2021 vo De Lux Kumanovo
Leaflet
Кон почеток