Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 6 R 82 000km

7 100 ЕУР

Се продава од: Slagjana 16 септ. 16:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Golf VI 1.2 TSI 2011g.
- 82 000km
- 63kw / 86hp
- registriran cela godina
- Novi MAK bandazi 17''
- 6 stepen menuvac
- So servisna kniska
- Napraven komplet servis pred 1000km, garazirano, ekonomicno, domakinsko vozilo so mala potrosuvacka. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Full oprema.
Cenata ne e fiksna
Nemate nikakvi vlozuvanja vo voziloto.
Bez zameni.
Za povekje informacii na tel. 071-227-495

Slagjana
071227495
Leaflet
Кон почеток