Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

se prodava golf 5

3 900 ЕУР

Се продава од: jugoslav mladenovski 14 окт. 19:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
kolata e vo dobra sostojba. registirana do 07.2021.
jugoslav mladenovski
070237709
Leaflet
Кон почеток