Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 1.6

1 700 ЕУР

Се продава од: Стефан 08 ноем. 17:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Продавам голф 4 1.6 ср 101 кс во вожна состојба има нови бандажи алумински 16-ки со нови гуми 16-ки М+С регистриран е до 05.10.2020 год од опрема поседува обична клима елелтрика на прозори електрика на ретровизори грејачи на задно стакло грејачи на ретровизори сменето уље пред 1600км колата има поминато 261 000 реална километража за подетални информации јавете се на 078 377 039
Стефан
078 377 039
Leaflet
Кон почеток