Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 4 1.6

1 700 ЕУР

Се продава од: Стефан Ефремов 08 ноем. 17:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
Продавам голф 4 1.6 ср 101 кс во вожна состојба регистриран до 05.10.2020 год има нови гуми 16-ки М+С има елелтрика на прозори и ретровизори каросериски е здрав нема нигде скапано за подетални информации јавете се на 078 377 039
Стефан Ефремов
078 377 039
Leaflet
Кон почеток