Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 6-BRZINI ELEGANCE OPREMA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
OPEL CORSA C 1.3 CDTI 51KW MOTOR NA LANCE 0 EUR
VW GOLF 3 1.4 BENZIN-PLIN ATEST KLIMA JOKER MODEL 0 EUR
SEAT IBIZA 1.9 TDI 90KS.KLIMA REGISTRIRANA SERVIS 0 EUR
VW TOURAN 1.9 TDI 105KS.6-BRZINI SPORT LINE MODEL 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
OPEL ASTRA J 1.7 CDTI ELEGANCE OPREMA-
-6 BRZINI
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-KLIMATRONIK
-FABRICKI ZATEMNETA
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-FABRICKO RADIO CD
-SERVO
-KOZEN VOLAN DO KOMANDI
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
- NOVI GUMI
-SIVA PRVA BOJA
-HALOGENI
-EURO 5 MOTOR
KOLATA E DONESENA OD ITALIJA ZEMENA OD PRV GAZDA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA--
--AVTO PLAC MIKI—
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
FORD FOCUS 1.6 TDCI FACE-LIFTMODEL TITANIUM-OPREMA 0 EUR
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI TITANIUM OPREMA 0 EUR
OPEL MERIVA 1.3 CDTI 51KW.MOTOR NA LANCE CONFORT 0 EUR
VW GOLF 6 2.0 TDI 143KS.6-BRZINI SPORT LINE MODEL 0 EUR
Кон почеток