Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW GOLF 1.9 TDI HIGHLINE 74 kw -03 NOV MAKSAUTO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 14 мај 08:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

281 Огласи во продавницата

VW GOLF 5 1.6 BENZIN -06 134090 km 100% MAKS AUTO 0 МКД
MERCEDES BENZ E 220 CDI -04 TOP SOSTOJBA MAKS AUTO 0 МКД
VW GOLF 1.9 TDI -07 77kw CISTO NOV MAKS AUTO M 0 МКД
FORD FIESTA 1.4 TDCI-03 ghia MAKS AUTO 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
Golf
*******N O V O N A P A Z A R O T 134590 km*********


VW GOLF 1.9 TDI -03 HIGHLINE 74 kw NOV UVOZ NA MAKS AUTO SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST HIGHLINE SE RABOTI DO POSLEDNO KOPCE

****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NA MAKS AUTO NE E STOENA PO PLACEVI****

****KOLATA E UVEZENA NA FIRMA BEZ NIKAKVI DOPOLNITELNI TROSOCI PODOCNA*****

****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA ********KOLATA E KAKO NOVA SE E FABRICKI MAXIMALNO SOCUVANA OD NADVOR I OD VNATRE BEZ UDARI FARBANICI I GREBANICI ***


****KOLATA E NA 100% REALNI KILOMETRI SO SERVISNI DOKUMENTI SERVISIRANA DO POSLEDEN MOMENT MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****

****KOLATA E KUPENA SO FAKTURA OD ITALIJA OD AVTOSALON SO DVA FABRICKI KLUCA *****OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- KLIMATRONIK
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- FABRICKO OZVUCUVANJE SO CD SHARZER
- ELEKTRIKA NA STAKLA
- ELEKTRIKA NA OGLEDALA
- BOARDCOMPUTER
- PODESUVACKI KOZEN VOLAN
- 4 CISTO NOVI GUMI
- I USTE MNOGU OPREMA..****KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO *****

****MAKS AUTO UVOZ NA VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI *****

****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA ZA CENA KE SE DOGOVORIME****

**** ZA POVEKE INFORMACII POSETETE JA PRODAVNICATA NA MAKS AUTO NA PAZAR3****
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
071359080,077738126
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

281 Огласи во продавницата
VW GOLF 5 1.6 BIFUEL-08 BENZIN PLIN  MAKSAUTO M 0 МКД
RENAULT SCENIC 1.5 dci -05 PERFEKTEN MAKS AUTO M 0 МКД
MERCEDES B 180 2010 EXECUTIVE Novv Maksauto M 0 МКД
MERCEDES A 170 CDI -04 NOV MAKS AUTO 0 МКД
Кон почеток