Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW Golf 3 karavan

1 350 ЕУР

Се продава од: Nenad 20 ноем. 07:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Караван
Модел
Golf
Golf 3 karavan
1.9 sdi 47 kw
Leaflet
Кон почеток